Со задоволство објавуваме дека Комисијата за евалуација на пристигнатите апликации на конкурсот за лого за национална кампања „Право на младинско информирање – Информирај се СЕГА! “ , составена од Агенција за млади и спорт и ИНФО СЕГА, од големиот број на апликации кои пристигнаа , за НАЈДОБРО ЛОГО го избра предлогот на БЛАШКА МИЕВА, на која Агенција за млади и спорт и доделува награда во висина од 250 евра.

 

 

Честитки до Блашка Миева од АМС и ИНФО СЕГА!!!

 

Останатите учесници и сите млади ги покануваме континуирано да ги следат повиците и активностите на АМС и ИНФО СЕГА и се надеваме на соработка во иднина.

6742 comments

 • Williamwibly Williamwibly 15 Dec 2017

  donde comprar viagra sin receta en capital federal
  viagra without a doctor prescription
  buy viagra singapore
  viagra without prescription
  sildenafil 50 mg posologia
  viagra no prescription
  where can i buy sildenafil online
  viagra no prescription
  puedo comprar viagra cualquier farmacia

  Reply
 • JoeSkato JoeSkato 15 Dec 2017

  personal loans bad credit personal loan poor credit bad credit personal loans guaranteed approval bad credit personal loans nyc

  Reply
 • Aa Seat Assignment Aa Seat Assignment 15 Dec 2017

  websites to write essays college essay help buy essays college essays

  Reply

Leave a comment