Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 76050

Најновиот филм во режија на Милчо Манчевски „БИКИНИ МУН“ во Прилеп.

 

Премиера на 26-ти и 27-ми април 2018 година, од 20.00 часот во Кино Мис Стон“.

Влезници по цена од 100 денари на билетарницата од кино Мис Стон еден час пред почетокот на проекциите.

Leave a comment