Error
 • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 78589
 • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 76050

 

ТЕАТАР ,,ВОЈДАН ЧЕРНОДРИНСКИ,, Прилеп

Ви ги претставува следните претстави:

 

Петок – 10.3. 2017 – 19.30

,,ХАМЛЕТ ОД ГОРНО ДУПЕНИ,, режија Кирил Петрески

Сабота – 11. 3. 2017 – 19.30

,,ОД КОЛ НА КОЛ,, режија Коле Ангеловски

Влезници на билетарницата од театарот.

Резервации на следниот телефонски број: 076 442 378

Во театар ве очекуваат!

 

1273 comments

 • Lancetox Lancetox 14 Dec 2017

  viagra sale women
  viagra without a doctor prescription
  buying viagra from canada safe
  viagra without prescription
  how to get viagra in the uk
  viagra ohne rezept aus deutschland
  viagra sale us
  viagra ohne rezept aus deutschland
  para sildenafil 50 mg

  Reply
 • KatrinaMon KatrinaMon 14 Dec 2017

  payday loans online
  payday loans online
  payday loan online
  cash loans

  Reply
 • Edwinindug Edwinindug 14 Dec 2017

  is there such a thing as generic viagra
  viagra without a doctor prescription
  tomar 25 mg de viagra
  viagra without prescription
  best prices for viagra online
  viagra no script
  viagra sildenafil online
  viagra without a doctor prescription
  buy generic viagra cheap

  Reply

Leave a comment