Error
 • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 78589
 • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 76050

 

ТЕАТАР ,,ВОЈДАН ЧЕРНОДРИНСКИ,, Прилеп

Ви ги претставува следните претстави:

 

Петок – 10.3. 2017 – 19.30

,,ХАМЛЕТ ОД ГОРНО ДУПЕНИ,, режија Кирил Петрески

Сабота – 11. 3. 2017 – 19.30

,,ОД КОЛ НА КОЛ,, режија Коле Ангеловски

Влезници на билетарницата од театарот.

Резервации на следниот телефонски број: 076 442 378

Во театар ве очекуваат!

 

1273 comments

 • 7dbgqv9 7dbgqv9 14 Dec 2017

  generic cialis lowest price
  viagra cialis
  prescription drugs for sale online order cialis
  viagra cialis

  Reply
 • Thanhrumma Thanhrumma 14 Dec 2017

  viagra generico envio 24 horas
  viagra without a doctor prescription
  can buy viagra stores
  viagra without prescription
  best buy on generic viagra
  viagra without a doctor prescription
  que es viagra generico
  viagra without prescription
  viagra vs. cialis vs. levitra prices

  Reply
 • Carolynpexia Carolynpexia 14 Dec 2017

  viagra 50mg

  viagrapro

  buy viagra cheap

  pfizer viagra

  viagras pills men blue

  Reply

Leave a comment