Error
 • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 78589
 • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 76050

 

ТЕАТАР ,,ВОЈДАН ЧЕРНОДРИНСКИ,, Прилеп

Ви ги претставува следните претстави:

 

Петок – 10.3. 2017 – 19.30

,,ХАМЛЕТ ОД ГОРНО ДУПЕНИ,, режија Кирил Петрески

Сабота – 11. 3. 2017 – 19.30

,,ОД КОЛ НА КОЛ,, режија Коле Ангеловски

Влезници на билетарницата од театарот.

Резервации на следниот телефонски број: 076 442 378

Во театар ве очекуваат!

 

1273 comments

 • Lbvwsuerry Lbvwsuerry 14 Dec 2017

  http://cialisovnsm.com/
  cialis dosage daily
  [url=http://cialisovnsm.com/]cialis.com[/url]
  buying cialis online
  order cialis

  Reply
 • RobertBus RobertBus 14 Dec 2017

  viagra condoms buy
  viagra without prescription
  can i buy viagra in tenerife
  viagra without a doctor prescription
  viagra prescriptions online
  viagra ohne rezept aus deutschland
  medicamento magnus sildenafil 50 mg
  viagra no script
  generic viagra cheap online no prescription

  Reply
 • Carolynpexia Carolynpexia 14 Dec 2017

  viagrae supplier

  viagra women

  when will viagras patent expire

  canadian viagra

  viagras brand names

  Reply

Leave a comment