Error
 • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 78589
 • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 76050

 

ТЕАТАР ,,ВОЈДАН ЧЕРНОДРИНСКИ,, Прилеп

Ви ги претставува следните претстави:

 

Петок – 10.3. 2017 – 19.30

,,ХАМЛЕТ ОД ГОРНО ДУПЕНИ,, режија Кирил Петрески

Сабота – 11. 3. 2017 – 19.30

,,ОД КОЛ НА КОЛ,, режија Коле Ангеловски

Влезници на билетарницата од театарот.

Резервации на следниот телефонски број: 076 442 378

Во театар ве очекуваат!

 

1273 comments

 • FarimfScorp FarimfScorp 14 Dec 2017

  http://cialisoakdm.com/
  cialis order online
  [url=http://cialisoakdm.com/]cheap cialis[/url]
  cialis uk sales
  cialis coupon

  Reply
 • EdwinSwita EdwinSwita 14 Dec 2017

  cual es el mejor generico de viagra
  viagra without a doctor prescription
  getting viagra in vietnam
  viagra without a doctor prescription
  unterschied viagra 50 100 mg
  viagra without prescription
  cheap viagra cialis india
  viagra ohne rezept aus deutschland
  can buy viagra amsterdam

  Reply
 • Robertelorm Robertelorm 14 Dec 2017

  buy super viagra online
  viagra without prescription
  best site to order generic viagra
  viagra without a doctor prescription
  cheap viagra uk sale
  viagra without prescription
  what for viagra tablets used
  viagra ohne rezept aus deutschland
  where to buy viagra and cialis

  Reply

Leave a comment