Error
 • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 78589
 • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 76050

 

ТЕАТАР ,,ВОЈДАН ЧЕРНОДРИНСКИ,, Прилеп

Ви ги претставува следните претстави:

 

Петок – 10.3. 2017 – 19.30

,,ХАМЛЕТ ОД ГОРНО ДУПЕНИ,, режија Кирил Петрески

Сабота – 11. 3. 2017 – 19.30

,,ОД КОЛ НА КОЛ,, режија Коле Ангеловски

Влезници на билетарницата од театарот.

Резервации на следниот телефонски број: 076 442 378

Во театар ве очекуваат!

 

1273 comments

 • EdwinTauro EdwinTauro 14 Dec 2017

  safe buy generic viagra
  viagra without a doctor prescription
  should i take 50 or 100 mg of viagra
  viagra without prescription
  buying viagra online in india
  viagra without prescription
  viagra sales valentines
  viagra no prescription
  can you get viagra from planned parenthood

  Reply
 • 6est7du 6est7du 14 Dec 2017

  www.canadadrugsonline.com
  ed prescription drugs
  medicine without prescription cheap drugs
  canadadrugsonline.com

  44-466 green pill

  Reply
 • LeraCaure LeraCaure 14 Dec 2017

  cialis comprare in italia

  http://cialisjqp.com/ - cialis cheap

  generic cialis onlineou trouver cialis 5m

  http://cialisnji.com/ - buy cialis online

  buy cialis

  Reply

Leave a comment