Error
 • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 78589
 • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 76050

 

ТЕАТАР ,,ВОЈДАН ЧЕРНОДРИНСКИ,, Прилеп

Ви ги претставува следните претстави:

 

Петок – 10.3. 2017 – 19.30

,,ХАМЛЕТ ОД ГОРНО ДУПЕНИ,, режија Кирил Петрески

Сабота – 11. 3. 2017 – 19.30

,,ОД КОЛ НА КОЛ,, режија Коле Ангеловски

Влезници на билетарницата од театарот.

Резервации на следниот телефонски број: 076 442 378

Во театар ве очекуваат!

 

1273 comments

 • Jeffreynab Jeffreynab 15 Dec 2017

  how much does cialis cost
  cialis 20mg coupon
  citalis prescription cialis
  online prescriptions without a doctor

  Reply
 • AlibinaCaure AlibinaCaure 15 Dec 2017

  viagra 25 mg compresse

  http://viagrapurchsaseua.com/ - online viagra

  cheap viagra

  viagra jelly price

  Reply
 • WilliamFlest WilliamFlest 15 Dec 2017

  buy generic viagra online india
  viagra without prescription
  comprar viagra online uruguay
  viagra without prescription
  viagra women price
  viagra without a doctor prescription
  buy viagra on craigslist
  viagra without prescription
  150mg viagra

  Reply

Leave a comment