Денес се одржа девттата по ред креативна работилница од летната креативна школа во Младински информативен центар „ИНФО СЕГА“ Кавадарци.

 

На оваа работилница имавме проекција на филм за деца.

Работилницата траеше два часа и учествуваа 12 деца.

 

Фотографиите од истата можете да ги погледнете ОВДЕ

775 comments

 • KennethDrota KennethDrota 23 Nov 2017

  buy cheapest cialis online
  cialis prices
  buy cheap generic cialis
  cialis online
  buy cialis online malaysia

  Reply
 • Saundradwete Saundradwete 23 Nov 2017

  cialis online cheap from canada
  cialis for daily use
  cialis for sale online in canada
  cialis sans ordonnance
  pills that look like cialis

  Reply
 • CarrieFum CarrieFum 23 Nov 2017

  payday loan lender
  where to get a loan with bad credit
  loan places
  payday loans baton rouge

  Reply

Leave a comment