Денес се одржа осмата по ред креативна работилница од летната креативна школа во Младинскиот информативен центар ИНФО СЕГА во Кавадарци.

На оваа работилница игравме игри за подобрување на меморијата.
Работилницата траеше два часа и учествуваа 13 деца.

Фотографиите од истата можете да ги погледнете ОВДЕ.

1354 comments

 • JeffreyGlono JeffreyGlono 12 Dec 2017

  drugstore online
  canadian pharmacies
  real canadian superstore flyer
  canadian pharmacies shipping to usa
  prescription drugs online without

  Reply
 • emponi emponi 12 Dec 2017

  online viagra
  what happens when women take viagra
  http://viagranrxbuyonlinerx.com
  buy viagra online without prescription
  cheap viagra

  Reply
 • Michaeltheby Michaeltheby 12 Dec 2017

  car insurance syracuse ny
  elephant auto insurance phone number
  usa car insurance liability insurance car
  cheap car insurance quotes

  Reply

Leave a comment