Денес се одржа осмата по ред креативна работилница од летната креативна школа во Младинскиот информативен центар ИНФО СЕГА во Кавадарци.

На оваа работилница игравме игри за подобрување на меморијата.
Работилницата траеше два часа и учествуваа 13 деца.

Фотографиите од истата можете да ги погледнете ОВДЕ.

1354 comments

 • Invarf Invarf 15 Dec 2017

  cialis online
  buy cialis online without a medical
  http://calismdmrxonline.com.com
  cialis discount onlin
  generic cialis online

  Reply
 • Edwinindug Edwinindug 15 Dec 2017

  generic viagra good brand name
  viagra without a doctor prescription
  sildenafil 50 mg precio peru
  viagra without a doctor prescription
  magnus viagra 100mg
  viagra no script
  take viagra cialis together
  viagra ohne rezept aus deutschland
  canadian online viagra pharmacy

  Reply
 • Carolynmer Carolynmer 15 Dec 2017

  viagraprofessional

  buy brand viagra

  buyingviagra

  wwwviagra

  brand viagra

  Reply

Leave a comment